Tellimine

Oste on võimalik sooritada nii kasutajaks registreerudes kui ka ilma registreerumata

Ilma registreerumata on väga lihtne ja kiire oste sooritada. Valige sobivad tooted ning lisage ostukorvi. Kui olete lisanud toote ostukorvi ei kohusta see Teid veel ostma. Jälgides ekraanile ilmuvaid juhiseid täitke palun kõik ostukorviga seonduvad tärniga tähistatud lahtrid ning valige sobivad maksmise- ja kohaletoimetamise viisid. Kui tellimus on esitatud, jõuab Teie poolt sisestatud e-posti aadressile mõne hetkega tellimuse kinnitus.

Kasutajaks registreerudes on Teil võimalik osa saada meie kampaaniatest, näha oma tellimuste ajalugu. Registreerumiseks klõpsake menüüs oleval lingil “Minu konto”. Seal täitke vajalikud tärniga märgitud väljad. Kui registreerumine õnnestus, tuleb Teie poolt sisestatud e-posti aadressile sellekohane teade. Edasi toimub kõik nagu ilma registreerumiseta tellimise puhul, kuid eeliseks on see, et järgmistel kordadel pole vaja enam eraldi aadressi ja muid andmeid sisestada, need on juba olemas. Valige sobiv toode ning lisage ostukorvi. Kui olete lisanud toote ostukorvi, ei kohusta see Teid veel ostma. Jälgides ekraanile ilmuvaid juhiseid, täitke palun kõik ostukorviga seonduvad tärniga tähistatud lahtrid ning valige sobivad maksmise- ja kohaletoimetamise viisid.

Privaatsus

Andmeid kasutatakse ainult tellimuse täitmiseks ning vajadusel täiendava informatsiooni andmiseks.

Kinnitame, et kliendi poolt internetipoele avaldatud andmeid käsitletakse konfidentsiaalselt ning ei avaldata kolmandatele osapooltele, v.a. seadusega ettenähtud juhtudel.

Tasumine

Kaupade hinnale lisandub kohaletoimetamise maksumus. Ostude eest tasumiseks on võimalik valida järgmiste makseviiside vahel:

Ostu sooritamine pangalingi kaudu

Saate kiirelt ja mugavalt tasuda Swedbanki, SEB, Danske, LHV ja Luminori internetipankade vahendusel. Ostu eest tasumisel internetipangast tuleb alati peale maksmist vajutada nuppu “Tagasi kaupmehe juurde”!

Ostu sooritamine arve alusel

Peale tellimuse vormistamist saadame arve, mille alusel saate tasuda.